blue-infinity Česká republika

Ukazujeme značkám a firmám, jak uspět v digitální ekonomice

 

V blue-infinity Linked by Isobar věříme v nápady bez hranic.

Jsme digitální konzultační a poradenská společnost poskytující služby nejznámějším světovým značkám a firmám. Disponujeme zkušenými odborníky, inovativními nápady a kreativními řešeními. Učíme se a rosteme s každým novým projektem. Prostřednictvím moderních technologií pomáháme firmám uspět na dynamicky se rozvíjejících trzích. Naše expertíza se násobí díky našemu spojení s globální mediální firmou Dentsu Aegis Network. Jsme tak součástí skupiny více než 45 000 odborníků ve 145 zemích světa. V České republice působíme od roku 2012, prostřednictvím kanceláří v Praze a Brně.

 

Naše mise

Vedeme značky a firmy k maximalizaci potenciálu, který jim digitalizace, prostřednictvím unikátní kombinace strategie, marketingu, kreativity a technologií, nabízí.

Jak toho dosahujeme?

Značka musí získat silnou pozici na trhu, být výrazná a schopná správně nastavenou komunikací zúročit existující vztahy se zákazníky, a to v každém jednotlivém kroku všech procesů. Vaše značka musí být vždy o krok napřed díky správně postavené digitální strategii, zkušenostem a podpoře nejmodernějších technologií a robustních systémů. Musíte dobře znát svého zákazníka, abyste k němu dokázali vhodně komunikovat.

Implementací vhodných podnikových systémů, umožňujících bezproblémovou komunikaci a spolupráci, zvyšujeme produktivitu vašich interních týmů. Zajistíme odpovídající technické a technologické vybavení, podpořené expertízou našich týmů. Takové, které maximálně zefektivní komunikaci směrem k zákazníkům i mezi týmy navzájem.

 

Digitalizace je naší vášní 

Naším směrem a cestou je digitalizace. Pro kreativní myšlenky dokážeme díky naší technické expertíze najít realizovatelná řešení a nadchnout pro ně i ty nejnáročnější zákazníky.
 

Jsme hrdí, že i na českém trhu pomáháme firmám růst.

Díky partnerství s předními mezinárodními softwarovými společnostmi jsou naše řešení vždy v souladu s nejmodernějšími trendy.

Naše nejsilnější technologická partnerství:

Salesforce - Platinový partner
Adobe - Solution partner
Magento - Global Elite partner
Microsoft - Zlatý partner
Apple - Strategický partner
Oracle - Zlatý partner

 

 

Naše hodnoty

Agilní: Nekomplikujeme věci. Jsme flexibilní, rychlí, schopni reagovat na změnu. Komunikujeme s našimi zákazníky, zjišťujeme jejich potřeby a respektujeme jejich pravidla.

Průkopníci: Své služby a procesy neustále inovujeme, získáváme od našich klientů konstruktivní zpětnou vazbu a jsme schopni se z ní poučit.

Ambiciózní: Vždy jsme připraveni nabídnout něco navíc, abychom uspokojili našeho zákazníka a dodrželi dohodnuté termíny. Klient je nám vždy partnerem, se kterým tvoříme jeden tým.

Zodpovědní: Jsme zodpovědní a vždy transparentní ve všech krocích, které na cestě s klientem realizujeme.

Spolupracujeme: Našim klientům jsme vždy partnerem při budování cesty k jejich zákazníkům.

Globální klienti

Abychom se mohli našim klientům stát partnery na cestě k úspěchu, musíme detailně znát všechny jejich procesy a nastavit dlouhodobý vztah. Jsme hrdí, že se nám to podařilo a stále daří i u nejznámějších světových značek, které nám již mnoho let vyjadřují svoji přízeň.

Caran d'Ache logo
Unicef logo
IATA logo

Lokální klienti

I přes relativně krátké působení na Českém trhu se nám podařilo získat důvěru velkých značek a firem. Našimi klienty jsou velké finanční společnosti, farmaceutické firmy, retailové společnosti, výrobní podniky, ale i dynamicky se rozvíjející start-upové společnosti.

Executive Committee